מסכה לפנים פילינג עדין עם בוץ ים המלח, חימר ירוק ושמן נבט חיטה


50 מ״ל


 • קטגוריה: מוצרים נבחרים

מחיר:28

קנה עכשיו!

תיאור


תיאור

 • מסכה לפנים עם אפקט פילינג עדין שמחדש את עור הפנים שלך בצורה מורגשת ומדהימה. היא מנקה ביסודיות, מזינה ומרככת, וגם מסירה את שכבת העור הישן מהפנים שלך. תוך כדי, היא גם מזינה את הפנים בשפע מינרלים, ויטמינים (שמן נבט החיטה המעולה) ולחות ארוכת טווח שמורגשת לאורך היום.

  המרקם של המסכה עשיר, חלק וקרמי, עם חלקלקות של בוץ ים המלח. התחושה בזמן השימוש, ובעיקר אחריו, היא של רעננות, הזנה, חידוש הפנים ועור מתוח וצעיר יותר.

  כמובן שהיא 100% טבעית, וכל החומרים הם לגמרי צמחיים (מלבד בוץ ים המלח, חימר צרפתי ירוק ואדמת חוואר - שהם מאמא אדמה) ובריאים).

  אין צורך לומר שאין במסכה לפנים שלנו SLS, חומרים משמרים כימיים, פרבנים, וכל דבר אחר מהסוג הזה.

 •  תיאור המוצר

  תוכלי להשתמש במסכה לפנים שלנו בשתי דרכים:

  כפילינג מהיר, מרענן ומחדש.

  מרטיבים מעט את הפנים, "צובעים" את הפנים עם המסכה (בעיקר אזור ה-T, על האף, צידי האף, סנטר, מצח, ונקודות תורפה אחרות).

  משפשים את המסכה לפנים מאוד בעדינות (המטרה היא לא לשייף לעצמך את העור…) – מעין ליטוף בתנועות עגולות. שוטפים את הפנים תוך כדי המשך תנועות הליטוף/שפשוף עד שהפנים נקיות. מומלץ לסיים את החידוש והנקיון בקרם פנים טבעי מעולה או סרום טבעי וטוב. אחרי הטיפול, הפנים שלך יקלטו את ההזנה בצורה מעולה.

  טיפול מלא לפנים

  כשיש לך יותר זמן ורוגע, ואת רוצה להנות עד הסוף מהמסכה לפנים, את יכולה להרטיב מעט את הפנים, למרוח אותה בשכבה דקה, לשבת ברוגע ולהמתין… המסכה תתייבש בהדרגה ותימתח מעט. היא יוצרת שכבה דקה ואחידה על העור. בזמן הייבוש היא מזינה את העור בהמון מינרלים וויטמנים, וסופחת את כל השומנים המיותרים. ממשיכים אחרי ייבוש המסכה לפנים כמו בשיטה 1.

  הוראות שימוש שלנו

  למרוח את המסכה לפנים על פנים נקיות. להניח לייבוש ולהסיר בעזרת מים חמימים לאחר 5-10 דקות. שימו לב לטיפים היותר מפורטים בתחילת הדף.